Atribuită Cumpărare directă

Electrozi defibrilare Zoll Adult / Pediatric Prevazuti cu cablu conector si mufa pentru defibirlatoarele ZOOL. Padele sunt pregelifiate cu adeziv hipoalergenic, ce nu irita pielea. Mod de ambalare : 2 buc/set Destinati pentru ambulantele livrate in 2018-2019 Prodcator : TELIC - SPANIA E series

Număr anunț
DA28846937
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat