Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipamente de protectie Boneta / bonete medicale = pe stoc= Acoperitori / Botosi / Botosei inalti tip cizma, protectie biologica Halat medical pentru examinare tip vizitator 23 gr Masca FFP2 / KN95 cu valva de expir

Număr anunț
DA28744809
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.070 RON
Valoare atribuită
17.070 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.070 RON

din 17.070 RON estimat