Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi EKG adult; ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Aviz MS;LAME BISTURIU GERMANIA; LEUCOPLAST BANDA ADEZIVA PE SUPORT TEXTIL PINZA 5CMX5M; Masca oxigen cu rezervor de concentratie inalta - PT. ADULTI SI COPII - CF. COM. - UPU; Masca de oxigen pediatrica cu furtunas; Scutece adult unica folosinta Seni Standard Large; Tavita / tavite renale / uf / unica folosinta; Teste glicemie ACCU CHECK Active / Instant / Bandelete ==Gratuit aparat de glicemie==; Vata hidrofila pentru uz medicinal tip BC 200 gr - CF. COM. UPU
- Număr anunț
- DA28719696
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 31711140-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.167 RON
- Valoare atribuită
- 4.167 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.