Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA --- Alcool sanitar,70 grade, ambalat la flacon 0,5l. Producator avizat de MS cu aviz de biocide Termen de valabilitate : nelimitat Aviz MS, TIP I SI TIPI II cu specificatie : A SE UTILIZA IN UNITATI SANITARE

Număr anunț
DA28679773
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat