Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci din iuta 60x110, 340 g/m

Număr anunț
DA34567302
Autoritate contractantă
Teatrul Tudor Vianu Giurgiu (CUI 4852447)
Cod CPV
03115120-7 · Iuta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.087.390 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.087.390 RON