Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare autoutilitara Dacia Duster cu numarul de inmatriculare BH 50 PCB, aflat in dotarea institutiei Primaria Balc, conform devizului de lucrari cu nr. 17 din 25.08.2021, inregistrat la sediul Primariei sub nr. 5285 din 20.09.2021.

Număr anunț
DA28804064
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
MANGEL BOTOND GABOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28882712)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.404 RON
Valoare atribuită
4.404 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.404 RON

din 4.404 RON estimat