Atribuită Cumpărare directă

Refacere /reparatii trotuare pavate situate la intersectia dintre strazile Tudor Vladimirescu si Mircea cel Batran, zona blocurilor CK, comuna Mihail Kogalniceanu, conform antemasuratoare pusa la dispozitie

Număr anunț
DA28836975
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
ACTIV ERIC-COL S.R.L. (CUI 41242753)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276.077 RON
Valoare atribuită
276.077 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276.077 RON

din 276.077 RON estimat