Atribuită
Cumpărare directă
Curarire pereti Glet de ipsos zugraveli interioare 120 mp demolari pereti obiecte sanitare pardoseli turanare sape de egalizare Inlocuire instalatii interiaore de apa si canalizare Montare gresie 5 mp si faianta 10 mp Inlocuit obiecte sanitare Wc chiuveta cabina dus boiler si accesorii Inlocuire usi si reconditionare usi interioare Montare parchet laminat 13 mp si accesorii
- Număr anunț
- DA28782732
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
- Furnizor / câștigător
- ROSSELL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40968732)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.210 RON
- Valoare atribuită
- 25.210 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.