Atribuită
Cumpărare directă
Echipamentele de joaca vor fi concepute pentru a putea fi utilizate de copii si destinate folosirii pentru spatiu colectiv de joaca si sa satidfaca cerintele psiho-motorii ale copiilor cu varste cuprinse intre 3 si 14 ani. Lucrarile prevazute pentru montarea si instalarea acestora vor fi asigurate de furnizor si vor respecta legislatia in vigoare si toate standardele europene de utilizare si siguranta. Echipamentele vir fi insotite de certificate de conformitate ale producatorului.
- Număr anunț
- DA28686659
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
- Furnizor / câștigător
- MET MAR FRAM S.R.L. (CUI 42862435)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.832 RON
- Valoare atribuită
- 49.832 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.