Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT SUPRAFETE KLINTENSIV 1L buc 45 PROSOP HARTIE MONOROLA 2 STRATURI 100M buc 100 HARTIE IGIENICA ALBA 2STR 10ROLE/SET buc 120 SET TOALETA CU PERIE SI SUPORT DIN PLASTIC set 2 IPSOS CONSTRUCTIE 30KG sac 1 TABLETE DEZINFECTANTE CLORIGENE EFERVESCENTE BICLOSOL 300BUC buc 10 BRANSAMENT 110*3/4 buc 1 ROBINET TRECERE ALAMA CU SFERA SI FLUTURE 1/2" BUC 2 NIPLU REDUS ALAMA 3/4*1/2 BUC 2 TEAVA PEHD PN6 D25 M 15 ROBINET TRECERE ALAMA CU SFERA SI MANETA 3/4'' BUC 1 RACORD COMPRESIUNE TIP M D25*3/4'' BUC 2 RACORD COMPRESIUNE TIP F D25*3/4'' BUC 2 CONTOR APA RECE CLASA B Q 4MC/ORA 3/4'' BUC 1 COT COMPRESIUNE FF D25 BUC 2 BATERIE LAVOAR APA RECE CU ROZETA buc 2 RACORD FLEX CAUC 40CM 1/2-1/2 buc 2
- Număr anunț
- DA28859872
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC, SAT PUIESTI (CUI 4540011)
- Furnizor / câștigător
- EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.866 RON
- Valoare atribuită
- 6.866 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.