Atribuită Cumpărare directă

Servicii dezinfectie prin nebulizare 4236 mp x 0,50 lei = 2118,00 lei fara TVA. Corpurile A, B, C ale institutiei. Serviciile vor fi efectuate in data de 25.09.2021 , ora 9,00.

Număr anunț
DA28849329
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
Furnizor / câștigător
MAD EXCLUSIVE ART SRL (CUI 32505400)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.118 RON
Valoare atribuită
2.118 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.118 RON

din 2.118 RON estimat