Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de intretinere drumuri in comuna Luncoi de Jos : Strada Stejarel din DJ 706B - Valea Murinii - lungime 4900 metri Strada Stejarel din DJ 706B - Loc numit Faradaia - lungime 1500 metri Strada Stejarel din DJ 706B - islaz comunal

Număr anunț
DA28826529
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCOIU DE JOS (CUI 4468323)
Furnizor / câștigător
BEST TRAVEL LINE S.R.L. (CUI 35657306)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148.693 RON
Valoare atribuită
148.693 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148.693 RON

din 148.693 RON estimat