Atribuită
Cumpărare directă
Analiza de risc la securitate fizica se intocmeste doar de evaluatori autorizati, inscrisi in Registru National al Evaluatorilor de Risc la Securitate Fizica si consta in identificarea zonelor cu potential de risc ridicat din punct de vedere al securitatii fizice, in urma careia se va intocmi documentatia aferenta in 3 exemplare in original. Obiective: St. Buc Progresu, St. Gradinari, H.M Vadu Lat, H.M Vidra, St.Mihai Bravu, H.M Fratesti, St.Toporu, H.M Chiriacu, H.M Stanesti, St.Varteju, H.M Voluntari, St. Leordeni Arges, H.M Calinesti, St.Targoviste Nord, St.Crivina, St.Blejoi, H.M Faget Teleajan, St. Valenii de Munte, H.M Teisani, H.M Maneciu, H.M Mija; District Linii Grivita, District Linii Buc Nord; District Buc Baneasa; Disctrict Buc Noi; District Vadu Lat, District Vlasca; District Baneasa Giurgiu; District TItan; Sectia L4 TItu.
- Număr anunț
- DA28806461
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- KANALEX SECURITY S.R.L. (CUI 44330582)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.100 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.