Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de realizare website necesar pentru implementarea proiectului FDI-2021--0299 cu denumirea- Arta de a fi tu însuţi. Promovarea educaţiei artistice prin măsuri de facilitare a accesului la studii superioare şi a inserţiei pe piața muncii conform Caietului de sarcini nr. 4141/30.08.2021
- Număr anunț
- DA28821452
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- CREATIV DESIGN SRL (CUI 14333412)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.600 RON
- Valoare atribuită
- 12.600 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.