Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de amenajare platforma din piatra sparta si executie retele utilitati pentru amplasarea containerelor modulare

Număr anunț
DA28712265
Autoritate contractantă
Comuna Sinpaul (CUI 4546987)
Furnizor / câștigător
ELRON ENERGY CO S.R.L. (CUI 25696014)
Cod CPV
45200000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.014 RON
Valoare atribuită
31.014 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.014 RON

din 31.014 RON estimat