Atribuită Cumpărare directă

Butelie otel special aliat pentru aer comprimat 300 bari capacitate 6L. Butelie de rezerva pentru aparate de respirat cu aer comprimat pentru pompieri

Număr anunț
DA28864317
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZENI (CUI 4619140)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
35111100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188 RON
Valoare atribuită
1.188 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188 RON

din 1.188 RON estimat