Atribuită Cumpărare directă

Casca pompieri cu rezistenta ridicata la temperatura si agenti chimici. Vopsita RAL , termorezistenta Benzi reflectorizante 3M Scothlite Protectie la spate aluminizata. Sistem de inchidere Sure-Lock® Ratchet Nomex 4- catarama cu punct de eliberare rapida Viziera policabonata Testata si certificata conform EN 443 si EN 166 Aprobare EC Standard European

Număr anunț
DA28710273
Autoritate contractantă
COMUNA SPRING (CUI 4562133)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
35110000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848 RON
Valoare atribuită
1.848 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848 RON

din 1.848 RON estimat