Atribuită Cumpărare directă

Unitate desktop Dell, procesor I5, memorie 4 GB DDR, SSD 128 GB, licenta Windows 10 Pro

Număr anunț
DA28780358
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
MATIASELECT SERVICES S.R.L. (CUI 43905194)
Cod CPV
30213400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.220 RON
Valoare atribuită
5.220 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.220 RON

din 5.220 RON estimat