Atribuită Cumpărare directă

Functie 'HOLD' automata si manuala pentru determinarea greutatii bebelusilor neastamparati Display LCD mare ( inaltimea cifrelor: 23 mm) Suprafata de cantarire curbata Mod de pornire Button-On( pornire cu buton) Capacitate maxima 20 kg Fractiuni cantarite 5 g Comutare kg/lb/oz Usor de curatat Picioare de cauciuc rezistente la alunecare Include 2 baterii 1,5V AA Oprire automata Termen de garantie : 3 ani

Număr anunț
DA28668065
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
SUPREM MEDICAL SRL (CUI 34467362)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.098 RON
Valoare atribuită
1.098 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.098 RON

din 1.098 RON estimat