Atribuită Cumpărare directă

VASELINA 5KG TOTAL 1X82 lei, FILTRU MOT P551313 1X63 lei, ANTIGEL G121L 2X10 lei, ULEI ATF 1X15lei, SPRAY RUGINA 2X10lei,RULMUC206 1X87lei, RULM1309 1X59lei,ULEI T90 TRANSMISIE20l 1x360lei, SURUB M8X30+PIULITA+SAIBA SURUB 10X50+SAIBA+PIULITA 10X3.2lei, SURUB M12X40+PIULITA+SAIBA 10X3.6lei, SURUBM14X40+PIULITA+SAIBA 10X4.4lei,SURUB M16X60+SAIBA+PIULITA 10X6.2lei

Număr anunț
DA28680452
Autoritate contractantă
COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
Furnizor / câștigător
MELIS-MERAL SRL (CUI 14061717)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770 RON
Valoare atribuită
770 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770 RON

din 770 RON estimat