Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de realizare a Documentației de Avizare a Lucrărilor de Intervenție și a documentațiilor tehnice conexe pentru obiectivul de investiții privind “Modernizare și refuncționalizare a imobilului situat în Bd. Apicultorilor nr. 1, Sector 1, în vederea utilizării acestuia ca unitate de învățământ (Școala Gimnazială nr. 6)”
- Număr anunț
- DA28700514
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL ENGINEERING CONSULTING S.R.L. (CUI 43772993)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.000 RON
- Valoare atribuită
- 53.000 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.