Atribuită
Cumpărare directă
LUCRĂRI DE REMEDIERE DEFICIENȚE, INSTALAȚII DE GAZE (INCLUSIV PROIECTARE)” la unitățile de învățământ preuniversitar de stat și clădirile administrative aflate în administrarea Consiliului Local al Sectorului 3 al Municipiului Bucureşti, conform caiet de sarcini anexat ADV1235324 / 26.08.2021
- Număr anunț
- DA28898749
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- CLIMTERM HN SRL (CUI 37392710)
- Cod CPV
- 45300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 254.600 RON
- Valoare atribuită
- 254.600 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.