Atribuită
Cumpărare directă
COMUNA SAG doreste incheierea unui contract de prestari servicii privind elaborare Strategiei de Dezvoltare Locala pentru unitati administrativ teritoriale - comuna pentru perioada 2021-2027. Serviciile implica elaborare strategie zonala, analiza SWOT, identificarea situației existente - analiza resurselor existente la nivelul UAT - analiza problemelor cu care se confruntă UAT-ul - identificarea caracteristicilor specifice comunității identificarea nevoilor de finanțat la nivelul comunității - stabilirea și prioritizarea obiectivelor majore de finanțat, în principal dar și a celor secundare - identificarea surselor de finanțare specifice domeniului de finanțat. Numarul de exemplare solicitat este de 3 bucati tipatite si un CD.
- Număr anunț
- DA28681303
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIG (CUI 4495123)
- Furnizor / câștigător
- ACHIZITII NORD S.R.L. (CUI 42737076)
- Cod CPV
- 73220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.999 RON
- Valoare atribuită
- 19.999 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.