Atribuită Cumpărare directă

Pachet autocolant camion 1,2 conform adv1236360/02.09.2021 si oferta: Autocolant camion 1,2 m lățime , Furnizorul va trebui sa ofere asistenta grafica, posibilitatea efectuarii decupajelor personalizate precum și servicii de montaj gratuit. pe raza municipiului Iasi.): 1. - 112-612-1235 - 2 ml; 2. - 10-5200-1235 -2 ml; 3. - 29-6510-1260 - 2 ml; 4. - 30-5200-1235 - 2 ml. .

Număr anunț
DA28717178
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
TOTAL SIGN SRL (CUI 13321380)
Cod CPV
22459100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat