Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Detergent automat Dero Surf 400 gr 2IN1 500 3.65 Sapun Palmolive 90 gr DDD010 600 1.7

Număr anunț
DA28703464
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.845 RON
Valoare atribuită
2.845 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.845 RON

din 2.845 RON estimat