Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia de lucrari de imprejmuire cu gard de beton si alee pietonala

Număr anunț
DA28868098
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
CIUCUŞOI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39710348)
Cod CPV
45112700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat