Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER SAPUN LICHID/DEZINFECTANT 500ML 6buc*37.90lei, HARTIE DISPENSER Z 80buc*4lei, DEZINFECTANT DE MAINI GEOSEPT CU PULVERIZATOR 5buc*24,50lei, DEZINFECTANT DE MAINI GEOSEPT 5L 4buc*99lei, SAPUN LICHID 500ML 20buc*5,5lei, , SACI MENAJ 35L 20buc*4lei, SACI MENAJ 60L 10buc*5lei, HARTIE IGIENICA 3 STRATURI 6buc*10lei, ROLA BUCATARIE 100m 20buc*9lei
- Număr anunț
- DA28753219
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PIETRARI (CUI 29297768)
- Furnizor / câștigător
- BISTRAS SERVICE S.R.L. (CUI 43431775)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.545 RON
- Valoare atribuită
- 1.545 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.