Atribuită
Cumpărare directă
Canapea Chesterfield cu 3 locuri, piele artificiala, negru Tapiteria din piele artificiala de calitate superioara, usor de curatat si rezistenta la uzura. Culoare: Negru Material: Tapiterie din piele artificiala + cadru din lemn Dimensiuni totale: 200,5 x 76 x 70 cm (l x ad. x i) Latime sezut: 166,5 cm Adancime sezut: 55,5 cm Inaltime spatar: 41 cm Inaltime sezut fata de sol: 43 cm Grosime perna de sezut: 10 cm Capacitate maxima de incarcare: 110 kg Material: Bumbac: 4%, Poliester: 2%, PVC: 94%
- Număr anunț
- DA28858927
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- UNIDECO DESIGN SRL (CUI 22768949)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.728 RON
- Valoare atribuită
- 1.728 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.