Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Operatiune/Cod - Denumire piesa Cant Tarif / Pret Valoare Cod mecanic fara TVA 1 REPARAT CARENAJ STG SPATE SI DR SPATE 1,000 450,00 450,00 2 VOPSIT USA STG SPATE, USA DR FATA . ARIPA DR FATA, USA DR SPATE, ARIPA DR FATA , ARIPA DR SPATE, PRAG DR CU MATERIALE DE VOPSITORIE INCLUSE 1,000 1.250,00 1.250,00 3 KIT REPARATIE CARENAJ 1,000 290,00 290,00
- Număr anunț
- DA28804335
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
- Furnizor / câștigător
- AUTO LEL SERVICE S.R.L. (CUI 43467540)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.990 RON
- Valoare atribuită
- 1.990 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.