Atribuită
Cumpărare directă
Solutie pentru Ph- minus ( destinat pentru bazine sub forma lichida; - scade/controleaza Ph din apă) - 100 litri Clor lichid- (model lichid solutie pentru tratarea apei din piscine; destinatie= dezinfectant cu actiune bactericida; tip= hipoclorit de sodiu 14%)- 240 litri
- Număr anunț
- DA28701083
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- IRISVAYU S.R.L. (CUI 36489057)
- Cod CPV
- 24312220-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.014 RON
- Valoare atribuită
- 2.014 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.