Atribuită Cumpărare directă

Institutia noastra doreste achizitionarea lucrarilor de Reparatii si igienizare la etajul 1 al Gradinitei Alba ca Zapada , oras Rovinari . Lucrarile se vor executa in 60 zile. Daca sunteti interesati, avem rugamintea sa ne depuneti oferta dvs pe adresa de e-mail: apfe@primariarovinari.ro, oferta ce va contine: formular de oferta si anexa, insotit de formularul F3. Acesta va fi intocmit in baza antemasuratorii anexata la prezenta cumparare directa. In cazul in care oferta dvs va fi conforma solicitarilor autoritatii contractante, initierea se va finaliza in SICAP. Va multumim

Număr anunț
DA28884715
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
DRAGADOS PREST S.R.L. (CUI 41007022)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.851 RON
Valoare atribuită
46.851 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.851 RON

din 46.851 RON estimat