Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE POLIZOR UNGHIULAR CU ACUMULATOR CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE ADV1240690/22.09.2021, OFERTĂ SI COMANDA. Polizor unghiular cu acumulator Bosch GWS 18V-10 Tensiunea acumulatorului 18 V Capacitate acumulator pentru functionare optima 5,0 Ah, 6.0 Ah, 8 Ah Turaţie la mersul în gol 9.000 rot/min Arbore de şlefuit M 14 Orificiu, diam. 22,2 mm Diam. disc de degroşare/tăiere 125 mm Diam. disc abraziv 125 mm Lungime 358 mm Inaltime 110 mm Greutate excl. acumulator 2 kg Set de livrare Apărătoare de protecţie 1605510365 Flanşă de prindere 2605703014 Piuliţă cu fixare rapidă 2608000684 Cutie de carton Incarcator GAL1880CV 2 acumulatori 18V, 5Ah Geanta textil mediu 6 BUC

Număr anunț
DA28863006
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
MGC GARDEN STORE S.R.L. (CUI 42871662)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat