Atribuită
Cumpărare directă
Bluza de corp, bluza cu fermoar, pantaloni de corp, tricou, sosete - Bluza este Merinito si este fabricata in România dintr-un blend cu 87% lână merinos si 13% nylon. Este subțire (ca orice alt tricou), moale (se poate purta fără probleme direct pe piele) și poate fi folosită în toate anotimpurile (temperatura corpului este menținută constantă).Materialul este de tip jerseu. Compozitie: 87% merino 13% nylon, Colantul este Merinito si este fabricat in România compozitia fiind 95% merino si 5% elastan. Am folosit un jerseu de 200g/mp in care am combinat lana merinos cu un fir foarte subtire de elastan, materialul fiind unul foarte elastic si confortabil. Caracteristici: 95% merino 5% elastan , Sosetele Merinito Hike Crew ofera confort maxim in drumetii sau orice alte activitati in aer liber. Tricoul este Merinito si este fabricat in România dintr-un blend cu 87% lână merinos si 13% nylon. Este subțire (ca orice alt tricou), moale (se poate purta fără probleme direct pe piele) și poate fi folosită în toate anotimpurile (temperatura corpului este menținută constantă).Materialul este de tip jerseu. Caracteristici: 87% merino 13% nylon
- Număr anunț
- DA28697229
- Autoritate contractantă
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
- Furnizor / câștigător
- FUBYSPORT S.R.L. (CUI 43668535)
- Cod CPV
- 18300000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.484 RON
- Valoare atribuită
- 6.484 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.