Atribuită Cumpărare directă

Obiectul achizitiei consta in furnizarea de servicii sociate unei aplicatii de tip software si echipamente hardware. Operatorul va respecta minim cerintele din caietul de sarcini atasat, deasemenea va trasmite oferta impreuna cu documentele solicitate prin fisa de instructiuni privind achizitia atasata prezentei accesari. Acestea se vor trasmite pana cel tarziu la data limita de raspuns pe email:achizitii@dgaspc3.ro. urmand ca in urma evaluarii acestora autoritatea contractanta sa finalizeze procedura de achizitie directa in catalog.

Număr anunț
DA28713586
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
AUDIT M3 SRL (CUI 19813551)
Cod CPV
72212900-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat