Atribuită Cumpărare directă

Usa dubla 2040*2350 buc 1 2 Panel 610 *1120 Buc 1 3 Panel 610*690 buc 1 4 Panel560*1090 Buc 2 5 Pnael 560*690 Buc 2 6 Panel 490*1140 Buc 1 7 Panel 490*730 buc 1

Număr anunț
DA28685714
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
ARITHERM PROFIL LINE SYSTEM S.R.L. (CUI 43777338)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.155 RON
Valoare atribuită
2.155 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.155 RON

din 2.155 RON estimat