Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DEFRISARE CU UTILAJ MECANIZAT FORESTIER FAE DT/S LATIME DE LUCRU 2.2 M, se vor efectua lucrari de defrisare in loca. comunei Nojorid ,Apateu , Chisirid . Les, Sauaieu , Livada de Bihor, Pausa

Număr anunț
DA28784664
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
ALINBOGDAN OIL SRL (CUI 33513088)
Cod CPV
77211300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat