Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope all season de dimensiunile 195/65R15

Număr anunț
DA34567142
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.056.829 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.056.829 RON