Ofertă acceptată Cumpărare directă

30125110-5 Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)

Număr anunț
DA34563267
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PLATON MOCANU (CUI 29049622)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.634.431 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.634.431 RON