Atribuită Atribuire

Achizitie Mospilan 20SG insecticid 500gr./buc 1bucx247,71ron,Zebra 500ml/buc insecticid 1bucx68,81ron.Valoare totala 316,52ron.Achizitie conf.referat nr.4594/13.02.2024,comanda nr.5448/19.02.2024.

Număr anunț
DAN2117879
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
316,52 RON
Data anunțului
20.02.2024 13:39

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.