Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile Multifunctionale Xerox 7220 și Konica Minolta C227 - RN 28055 din 23.11.2023

Număr anunț
DA34575507
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.437.993 RON
Data publicării
27.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.437.993 RON