Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOMETRU DIGITAL UMAN CU INFRAROSU NON CONTACT DE MARE PRECIZIE ADULTI COPII DISPOZITIV MEDICAL CE

Număr anunț
DA34570711
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
26.486.690 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.486.690 RON