Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rampa luminoasa LED cu MONTAJ INCLUS (24 LED-uri, sirena si difuzor 100W - lungime 120cm)

Număr anunț
DA34563429
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Cod CPV
31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.139.087 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.139.087 RON