Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator xerox fotocopiatoare imprimanta A3 80 gr mp gr/mp g/mp 500 coli/top coli / top

Număr anunț
DA34571221
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.446.250 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.446.250 RON