Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE DE PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- SCN1176089
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651.087 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2026 12:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1135556
- Termen limită
- 22.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1272556
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Declaratie pe propria raspundere-semnat.pdf.p7s
- 4. Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 5. Formulare-semnat.doc.p7s
- 6. Formular 9-Acord cadru si Contract de furnizare-semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1272556.pdf
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 651.087 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 651.087 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.