Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA FATA TRACTOR 650/20

Număr anunț
DA34558214
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.931.321 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
27.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.931.321 RON