Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPSULE PENTRU PRODUCEREA APAEI STERILEI 0.2 MICRONI SI CARTUSE DE FILTRARE BLOC DEPREFILTRARE

Număr anunț
DA34564991
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.761.476 RON
Data publicării
24.11.2023 11:24
Data finalizării
27.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.761.476 RON