Ofertă acceptată Cumpărare directă

Obiectiv Fluar 2,5x - Grant intern 86/11.10.2023 - Ref. 4172

Număr anunț
DA34569543
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
38519200-8 · Obiective de microscop (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.970.643 RON
Data publicării
24.11.2023 11:24
Data finalizării
27.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.970.643 RON