Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare detergenti

Număr anunț
DA34820129
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Mocrea (CUI 3678360)
Furnizor / câștigător
ECOLAB GESELLSCHAFT MBH (CUI 14260100)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.706,01 RON
Data publicării
11.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.706,01 RON