Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Anvelope corespunzătoare sezonului de iarnă la autovehiculele cu nr. AB 71 WPY si AB 30 CJA

Număr anunț
DA34566233
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.587.259 RON
Data publicării
24.11.2023 11:24
Data finalizării
27.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.587.259 RON