Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare eveniment "ANUL NOU LA SACELE" 31 decembrie 2023

Număr anunț
DA34572094
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Cod CPV
75124000-1 · Servicii administrative de recreere, culturale si religioase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.614.490 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.614.490 RON